WineBox O nás

advanced divider
WineBox je Vašim vinárskym partnerom už viac ako 10 rokov.

Viac ako 10 rokov cestujeme po celom svete, vyhľadávame najlepšie vinárstva a degustujeme najlepšie vína, aby sme Vám mohli sprostredkovať tie najkrajšie zážitky.

Každé víno na našom e-shope prešlo našimi rukami a hlavne našimi hrdlami. Spojili sme príjemné s užitočným a výsledok je top.

Nemáme radi “masovky”, snažíme sa prinášať ojedinelé vinárske zážitky, ktoré nemôžete zažiť kdekoľvek a s hocikým. S nami sa Vám to podarí.

Naše vína majú skutočný charakter a rozpoznateľný rukopis vinára. Každého z nich poznáme osobne, keďže osobná skúsenosť je základom našej podnikateľskej filozofie. Držíme sa hesla:  ,,2-krát ochutnaj, potom vyberaj!”

Nezdieľame názor, že dobré vína musia byť drahé. Pri návšteve nášho e-shopu to sami zistíte a po následnom ochutnaní budete súhlasiť s tým, že ste si kúpili víno so super pomerom “cena a výkon”.

Z našej ponuky Vám bude hneď jasné, ktorá vinárska veľmoc je našim favoritom. Asi Vás neprekvapí, že je to Taliansko, ktoré je dnes svetovým exportérom číslo jedna. Našou snahou je ponúkať vína z každej jeho oblasti, keďže každá je iná a stále sa nevieme rozhodnúť, ktorá je najlepšia.

Barolo, Brunello, Chianti, Franciacorta, Primitivo, alebo Prosecco, každé vie byť očarujúce. A my máme všetky.

Tiež sa nám páči Nemecko a jeho Rheingau. Tak ako každý na svete, máme radi Francúzsko a jeho Champagne, radi ochutnáme chilský Merlot alebo argentínsky Malbec. Španielska Ribera del Duero je nám blízka tiež a austrálska Barossa Valley bola zážitkom na celý život.

Poďte cestovať našim WineBoxom a zažívajte vinárske zážitky spolu s nami!

Miriam a Martin
winebox miriam podpis

Vitajte na stránke predajcu svetových vín WineBox. Prezeranie jej obsahu si vyžaduje plnoletosť.

Máte viac ako 18 rokov?