advanced divider

Možnosti platby

ONLINE

Pri nákupe na našom e-shope winebox.sk môžete platiť všetkými kreditnými kartami slovenského alebo zahraničného pôvodu. Prijímame karty VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, EUROCARD alebo prostredníctvom Apple Pay alebo Google Pay.

HOTOVOSŤ

V hotovosti je možná platba prostredníctvom DOBIERKY, ktorú spolu s dodávkou zabezpečuje kuriérska spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o.

 

Možnosti dopravy 

DOVOZ KURIÉROM

Zásielky doručujeme v rámci Slovenskej republiky štandardne do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky prostredníctvom e-mailu. Doručujeme priamo na zvolenú adresu prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.Hodnota objednávky

Cena za dopravu vrátane DPH

Objednávky do 30 €

4.80 €

Objednávky nad 30 €

2.40 €

Objednávky nad 50 €

zadarmo

 

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

 

OSOBNÝ ODBER

Osobný odber je  možný iba pri objednávke nad 150,-Eur. Tovar si môžete vyzdvihnúť vo WineBox Live na Bajkalskej 45H v Bratislave len po telefonickej dohode na čísle +421 905 668 608.

  

 Vitajte na stránke predajcu svetových vín WineBox. Prezeranie jej obsahu si vyžaduje plnoletosť.

Máte viac ako 18 rokov?